elegance and luxury

Stay at your pace

Işıklı Tabela, hem gündüz hem gece dikkatleri üzerine çekebilen özellikleri tabela tasarımcısının hayal gücü ile sınırlı, birçok farklı sektörde tercih edilen birçok türde imal edilebilen bir tabela türüdür.

Işıklı tabelanız doğru şekilde tasarlandığında 24 saat işinizin reklamını yapabilir. Tabelanız ilgi çekmiyorsa ticari yarışa geriden başlamış olabilirsiniz. Işıklı tabelaların kalitesi tasarım, üretim ve montaj süreçlerine ek olarak bulunduğu cadde ve konuma değer katması ile ölçülür.

Işıklı Tabela İçin Teklif Alın
Kaliteyi Seviyoruz

Işıklı Tabela Çeşitleri

Her geçen gün gelişen teknoloji hayal ettiğimiz tabelaları tasarlamamıza yardımcı oluyor. Daha kaliteli tabelalar üretebilmek için çok çeşitli hammaddelere erişim sağlayabiliyoruz. Elbette doğayı düşünerek mümkün olan en yüksek geri dönüşüme sahip ham maddeleri tercih ediyoruz.

Işıklı tabelalar işyerinizin bulunduğu konuma uygun, insanları meraklandıran özelliklere sahip olmalı ve ticari kimliğinizi en doğru biçimde iletmelidir. 

Tabela seçiminde en etkili faktör genellikle fiyattır. İşletme sahipleri ihtiyaçlarını mümkün olan en uygun fiyata karşılayan tabela tasarımlarına yönelirler. EK olarak tüm ya da geceleri tabelaya ihtiyaç duymayan konumlarda ışıklı tabela kullanmaya gerek olmayabilir. 

Ürün ve hizmetlerin kendine has renkleri ve alışverişlerini çağrıştıran bir iletişim dilleri vardır. Bir manavın mavi rengin ağırlıklı olduğu tabela kullanması doğru olmadığı gibi bir balıkçını yeşil tabela kullanması müşterilerine doğru mesajı gönderemeyebilr.

Bursa Tabela Market

Işıklı tabelalar hakkında sorunuz mu var?

Bize Ulaşın