Hakkımızda

Reklam – Tabela Hizmetlerimizle Tanışın

Tabela

Dış Mekan

Dijital Baskı

Vitrin

İç Mekan

Yönlendirme

Kutu Harf

Pilates Coach

Tabelanız Kimliğiniz

Tabelanız, işletmeniz için çok önemli bir kimlik. Firmanızın marka yüzünü yeniden tasarlarken ya da yeni bir girişime adım atarken biz de sizin kadar heyecalıyız. Firmanızı en iyi şekilde ifade eden, bulunduğunuz caddeye renk ve esteteik katan . tabelalar tasarlıyoruz.

Nasıl bir tabela istediğinize karar veremiyorsanız tüm süreçte yanınızda olacağız. İhtiyaçarınızı ortaya çıkarıp hedef kitlenizi cezbedecek tabela tasarımları için bize ulaşın.

İletişime geçin

Hazır Reklam ürünlerimize Göz Atın

HAzır Reklam Ürünleri

Biz Kimiz?

Merkezimiz Bursa’dadır ancak başta Maramara Bölgesi ollmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde tabela, totem tabela projeleri gerçekleştirdik. 2012 yılında başladığımız yolculuğumuzda bugün Bursa’nın en büyük şirketlerinin sürekli tercihi olan kurumsal bir açık hava reklam şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Birçok sektördeki işletmeler için tasarlayıp ürettiğimiz tabelalar, tecrübe ve güçlü altyapımız için referansımızdır. Satış sonrası desteğe önem veriyoruz, işyerinizin tanıtımının en önemli aracı olan tabelalarınızın yenilenme ve bakımında her zaman yanınızdayız.

18 kişilk ekibimiz ve 3.000 m2 kapalı alanda hem her türlü açık hava veya iç mekan reklam araçlarını üretimini yapabilecek makine parkuru ve donanıma sahibiz.

Referanslarımız

İletişime Geçin