BUrsa Tabela Market

Tabela Tasarım, Üretim ve Uygulama

Işıklı tabela, sektörel tabelalar, kapalı mekan yönlendirme tabelaları tasarım ve üretimi

Tabela Tasarımları

Dış Mekan Tabela

Tüm Tabela türlerinin imalatı

İç Mekan Tabela

Tüm Tabela türlerinin imalatı

Dijital Baskı

Tüm Tabela türlerinin imalatı

Hazır Ürünler

Tüm Tabela türlerinin imalatı

Her Tip Tabelada Tek Çözüm Noktası

Tecrübeli ekibimiz 2000 m2 kapalı alanda tasarımdan, üretime ve montaja kadar 2 yıl garantili tabela çözümleri sunmaktadır.

Açık Hava Reklamcılığı
Tabela Sanatı

Ürettiğimiz tabela ve diğer reklam araçlarının kalitesi kullandığımız ham madde ve diğer materyallerin kalitesi ile personelimizin ustalığının bir sonucudur. Bursa Tabela Market küçük işletmelerden, Türkiye’nin en büyük şirketlerine kadar reklam araçları tasarım ve üretim hizmetleri vermektedir.

Hakkımızda

Live to surf, surf to live

Curabitur ligula sapien, tincidunt non, euismod vitae, posuere imperdiet, leo. Maecenas malesuada. Praesent congue erat at massa. Sed cursus turpis vitae tortor. Donec posuere vulputate arcu. Phasellus accumsan cursus velit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Sed aliquam, nisi quis porttitor congue, elit erat euismod orci, ac placerat dolor lectus quis orci.

“Your surfing can get better on every turn, on every wave you catch. Learn to read the ocean better. A big part of my success has been wave knowledge.”

-Kelly Slater

We’re all equal before a wave

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.orem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Read more

Contact us

Address

Street Name 10
Building 45
1234 AB
Honolulu

email

hello@yourcompany.com

Telephone

0800 123678